PopisNáplň práce: přímá obslužná péče o pacienty, pomoc při stravování, hygieně, příp. doprovod na vyšetření
Požadavky: příjemné vystupování, trpělivost
Výhody: příspěvek na stravování, možnost celodeního stravování, 6 týdnů dovolené, dobré platové podmínky, levný mobilní tarif, kulturní a sportovní akce, církevní nemocnice - rodinné prostředí

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěČeskomoravská provincie Hospitálského řádu sv. Jana z Boha - Milosrdných bratří - pracoviště, Zlínská 467, 763 12 Vizovice Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-23T01:55:31

Českomoravská provincie Hospitálského řádu sv. Jana z Boha - Milosrdných bratří
  • Českomoravská provincie Hospitálského řádu sv. Jana z Boha - Milosrdných bratří
  • Kontakt : Mgr. Simona Mikulenčáková
  • Telefon : +420 739 328 223
  • E-mail : mikulencakova@nmbvizovice.cz
  • Adresa : Českomoravská provincie Hospitálského řádu sv. Jana z Boha - Milosrdných bratří - pracoviště, Zlínská 467, 763 12 Vizovice

Klíčová slova

stravování

náplň

týdnů

rodinné

nemocnice

církevní

akce

sportovní

kulturní

tarif