PopisPracoviště: DUHOVÝ DŮM Ostrava, Klostermannova 1586/25, Ostrava - Mariánské Hory
Kontakt e-mailem.

Požadujeme vzdělání dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - min. základní vzdělání + kurz pracovníka v sociálních službách (možné dodělat po nástupu). Schopnost týmově spolupracovat s kolegy. Komunikační dovednosti.

Náplň práce: práce s cílovou skupinou osoby s tělesným a kombinovaným postižením.
Práce ve třísměnném pracovním režimu. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěSlezská diakonie - Duhový dům Ostrava, Klostermannova 1586/25, Hulváky, 709 00 Ostrava 9 Mzda minimálně17464 Kč Mzda maximálně21389 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-15T02:13:42

Společnost

Slezská diakonie
  • Slezská diakonie
  • Kontakt : Veronika Sasynová
  • Telefon : +420 731 670 774
  • Adresa : Slezská diakonie - Duhový dům Ostrava, Klostermannova 1586/25, Hulváky, 709 00 Ostrava 9

Klíčová slova

sociálních

ostrava

práce

vzdělání

službách

pracoviště

kolegy

komunikační

dovednostináplň

cílovou