PopisNástup možný IHNED. Zástup za dlouhodobou nemoc.

Náplň práce:
Výuka hry na klávesové nástroje.

Požadavky:
Vzdělání podle Zákona o pedagogických pracovnících § 17 Zákona 563/2004 Sb. Zákona o pedagogických pracovnících ve znění pozdějších předpisů.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@zsjakprerov.cz;
- osobně na adrese: Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická č.p. 425/14, Přerov II-Předmostí, 751 24 Přerov 4 - paní Alena Bendová

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHranická 425/14, Přerov II-Předmostí, 751 24 Přerov 4 Mzda minimálně24810 Kč Mzda maximálně28650 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-14T03:43:39

Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14
  • Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14
  • Kontakt : Alena Bendová
  • Telefon : +420 581 211 739
  • Adresa : Hranická 425/14, Přerov II-Předmostí, 751 24 Přerov 4

Klíčová slova

zákona

škola

pracovnících

pedagogických

přerov

nástup

adrese

základní

mateřská

komenského