PopisMísto výkonu práce: Sázava č.p. 180, 563 01 Lanškroun
Požadujeme: samostatný a zodpovědný přístup k práci, manuální zručnost, vztah k vykonávané práci, flexibilita.
Náplň práce: příprava a výroba cukrářských výrobků, dortů, expedice cukrářských výrobků.
Ranní směna začíná mezi 5:00 a 6:00 hodinou ranní.
Odpolední směna mezi 17:00 a 18:00 hodinou.
Nabízíme: práci v přátelském kolektivu, kvalitní technické zázemí, pracovní místo v dynamicky se rozvíjející společnosti.
Kontakt: e-mailem zaslat životopis: milic@pekarstvisazava.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSázava 180, 563 01 Lanškroun Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-01-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-05T02:40:23

Společnost

Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Milić
  • Adresa : Sázava 180, 563 01 Lanškroun

Klíčová slova

práci

místo

práce

cukrářských

směna

kvalitní

hodinou

ranníodpolední

hodinounabízíme

přátelském