PopisA02 z:11/4/2018 (ZamK) a:23/4/2018
Náplň práce:
- výroba domácí jadranské zmrzliny a cukrářských výrobků balkánské kuchyně a jejich expedice
- výroba pizzy, tortil a pečiva
- sestavování nabídky balkánských specialit a obnova nabízeného sortimentu dle sezónnosti - zodpovědnost za prodej
- objednávky surovin pro výrobu balkánských specialit, skladování, expedice.
Požadujeme:
- znalost receptur a přípravy specialit balkánské kuchyně výhodou
- dodržování hygienických standardů
- znalost makedonštiny výhodou, komunikace s dodavateli a objednávání surovin.
Kontakt telefonicky v čase od 9.00-16.00 hod. Kontakt viz výše. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSlezská 1082, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně14900 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-06T15:26:00

Společnost

Slezská pekárna JK s. r. o.
  • Slezská pekárna JK s. r. o.
  • Kontakt : Arslan Kreci
  • Telefon : +420 777 633 002
  • E-mail : kreci.m@seznam.cz
  • Adresa : Slezská 1082, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

specialit

výroba

znalost

balkánské

kuchyně

balkánských

a02z1142018zamka2342018 náplň

makedonštiny

receptur

přípravy