PopisKontakt: Nádaši Kateřina, e-mail: katetina.nadasi@adecco.com
Adresa: Štětkova č.p. 1638/18 Nusle
140 00 Praha 4
Náplň práce:
Řízení daňových a treasury operací v rámci skupiny Adecco EE&MENA.
Zkušenosti na obdobné pozici v rámci mezinárodní společnosti
Zkušenosti s řízením týmů situovaných v různých lokalitách
Strategické plánování a zkušenosti s projektovou činností
Požadujeme aktivní znalost anglického i tureckého jazyka slovem i písmem.
Možnost častého cestování.
Zaměstnanecké výhody:
zajištění ubytování, stravenky, příspěvky na vzdělání, penzijní připojištění, příspěvky na sportovní aktivity. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěADDECCO spol.s r.o., Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně70000 Kč Mzda maximálně130000 Kč Nastoupit od2018-02-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-11T01:13:22

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Kateřina Nádaši
  • E-mail : katetina.nadasi@adecco.com
  • Adresa : ADDECCO spol.s r.o., Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

příspěvky

rámci

kontakt

projektovou

činností požadujeme

aktivní

znalost

anglického

tureckého

jazyka