PopisAKVIZIČNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ

V případě zájmu kontaktujte pana Ing.Miloše Sequense na e-mailové adrese: milos.sequens@scom.cz ,scom@som.cz nebo na telefonním čísle: 257 090 365, 257 090 311 ( 7.00 - 20.00 hod.), případně osobně v Hořicích dle dohody.

Požadujeme:
slušné vystupování, schopnost korektního jednání, znalost lokality města Hořice výhodou

Náplň práce:
- doručí dotazníky do každého bytu/domu/družstva/SVJ/ firmy ve vybrané oblasti
- projedná s obyvateli vybrané lokality Hořic souhlas s výstavbou optické sítě
- po vyplnění dotazníků (podepsaných vlastníky) je předá zadavateli
- odměňování závisí na množství (% v lokalitě) získaných souhlasů

Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky a mladistvé do 18 let.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba Pracovištěměsto Hořice Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně90000 Kč Nastoupit od2018-07-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-20T01:57:13

Společnost

S com s.r.o.
  • S com s.r.o.
  • Kontakt : Miloš Sequens
  • Telefon : +420 257 090 365
  • Adresa : město Hořice

Klíčová slova

lokality

vybrané

akviziční

vyplnění

bytudomudružstvasvj

firmy

oblasti projedná

obyvateli

hořic

souhlas