PopisNáplň práce: aktivní klientský servis a péče o svěřený kmen, plánování a vedení schůzek v obchodní kanceláři.
Nabízíme: zázemí silné a důvěryhodné značky, propracovaný adaptační systém, individuální podpora, možnost rychlého kariérního růstu, nefinanční i finanční benefity. Po zaškolení rychlý nárůst výdělku. Praxe v oboru výhodou, ne podmínkou.
Požadujeme: reprezentativní vystupování, proklientský přístup, chuť učit se novým věcem a pracovat na sobě, min.SŠ vzdělání ukončené maturitou, čistý VRT, bezdlužnost.

V případě zájmu zašlete motivační dopis a životopis na email: zuzana.kyjovska@ceskapojistovna.cz . Kontaktovat vás budeme do 7 pracovních dnů.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěČP, a.s., Mládežnická 1436, Mládežnická 1436, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-07T12:27:15

Společnost

Zuzana Novotná
  • Zuzana Novotná
  • Kontakt : Zuzana Kyjovská
  • Telefon : +420 728 160 501
  • Adresa : ČP, a.s., Mládežnická 1436, Mládežnická 1436, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

náplň

vzdělání

výhodou

podmínkou požadujeme

reprezentativní

vystupování

proklientský

přístup

chuť

učit