PopisI ABSOLVENTI. Životopis zašlete na e-mail vojtiskovacp@seznam.cz. Hledáme klientské poradce pro korporátní klienty. Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost, komunikativnost, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B.
Náplň práce: správa smluv korporátních klientů, péče o klienty, řešení při likvidaci jejich pojištění. Nabízíme: vícesložková mzda 18.000 fix + odměny, zvýhodněný tarif, odborné školení, zvýhodněné pojištění. Pracoviště: Uprkova 3a, Prostějov Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěIng. Dagmar Vojtíšková - Prostějov, Uprkova 4626/3a, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

Ing. Dagmar Vojtíšková
  • Ing. Dagmar Vojtíšková
  • Kontakt : Dagmar Vojtíšková
  • E-mail : vojtiskovacp@seznam.cz
  • Adresa : Ing. Dagmar Vojtíšková - Prostějov, Uprkova 4626/3a, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

pojištění

práce

klienty

absolventi

mzda

péče

řešení

likvidaci

nabízíme

vícesložková