PopisMísto výkonu práce: Liberecký kraj
Pracovní náplň: vedení obchodních schůzek, poskytování poradenství a služeb, aktivní správa kontaktů z přiděleného kmene.
Požadavky: SŠ vzdělání, samostatnost, dobré komunikační schopnosti.
Nabízíme: garantovanou fixní odměnu + provize, paušály a další firemní benefity, zázemí velké firmy, systém zaškolení a vzdělávání zdarma, další profesní růst.
Kontaktní osoba: Roman Macháč, tel.: 736 216 070, e-mail: rmachac@cpoj.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěRoman Macháč-002, Felberova 4/8, Liberec V-Kristiánov, 460 05 Liberec 5 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

Roman Macháč
  • Roman Macháč
  • Kontakt : Roman Macháč
  • Telefon : +420 736 216 070
  • E-mail : rmachac@cpoj.cz
  • Adresa : Roman Macháč-002, Felberova 4/8, Liberec V-Kristiánov, 460 05 Liberec 5

Klíčová slova

místo

systém

odměnu

provize

paušály

firemní

benefity

zázemí

velké

firmy