PopisPracovní náplň :
nakládání se zbožím
kontrola a prezentace zboží
obsluha pokladny
Požadujeme :
vzdělání – nižší střední
praxe v obchodním řetězci výhodou
samostatný a výkonný způsob práce, nasazení
spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a pozitivní postoj k obchodu
příjemné vystupování
ochotu k fyzické práci
Nabízíme :
Řádné zaškolení, možnost profesního růstu
Odpovídající finanční ohodnocení, jistotu stálého zaměstnání
První kontakt: p. Stašek oblastní vedoucí prodeje tel. 602 189 845 nebo email: j.stasek@norma-online.cz Minimální vzděláníNižší střední SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNORMA, k.s.-pracoviště Protivín, Zámecká 1068, 398 11 Protivín Mzda minimálně98 Kč Mzda maximálně98 Kč Nastoupit od2019-04-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

NORMA, k.s.
  • NORMA, k.s.
  • Kontakt : Stašek
  • Telefon : +420 602 189 845
  • E-mail : j.stasek@norma-online.cz
  • Adresa : NORMA, k.s.-pracoviště Protivín, Zámecká 1068, 398 11 Protivín

Klíčová slova

pracovní

ohodnocení

prácinabízíme

řádné

zaškolení

možnost

profesního

růstuodpovídající

finanční

jistotu