Popispracovní náplň: nakládání se zbožím, kontrola a prezentace zboží, obsluha pokladny

požadujeme - vzdělání - nižší střední, praxe v obchodním řetězci výhodou, samostatný a výkonný způsob práce, nasazení, spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a pozitivní postoj k obchodu, příjemné vystupování, ochotu k fyzické práci

nabízíme - řádné zaškolení, možnost profesního růstu, odpovídající finanční ohodnocení, jistotu stálého zaměstnání

kontakt: e-mailem, telefonicky Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNORMA, k.s. Harrachov, Nový Svět 658, 512 46 Harrachov v Krkonoších Mzda minimálně130 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-16T16:19:14

Společnost

NORMA, k.s.
  • NORMA, k.s.
  • Kontakt : Butala
  • Telefon : +420 602 181 491
  • E-mail : p.butala@norma-online.cz
  • Adresa : NORMA, k.s. Harrachov, Nový Svět 658, 512 46 Harrachov v Krkonoších

Klíčová slova

pracovní

zaškolení

postoj

obchodu

příjemné

vystupování

ochotu

fyzické

prácinabízíme

řádné