PopisMísto výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: plnění sudů, vaků, krabic a pytlů daným výrobkem, obsluhu plnících zařízení, vah, transportních dopravníků, svářečky, zdvihacího zařízení, vysokozdvižného vozíku
přípravu obalů před plněním, jejich označování, plnění, dovažování, uzavírání a zajišťování
včetně případné paletizace, sledování plnění obalů a vyřazování naplněných obalů při nestandardním vzhledu produkce, transport a manipulaci s obaly či s obalovými jednotkami a jejich předepsané řazení, pravidelný odběr vzorků případně odběr vzorků mimořádných , čištění výrobního zařízení, úklid pracoviště a provozu, drobnou preventivní údržbu včetně kontroly technického stavu zařízení.
Požadujeme: základní vzdělání - s minimálně 3 letou praxí v některém z technických nebo v oboru stavebním, dobrý zdravotní stav - fyzická práce manipulace se surovinou a výrobky
pracovitost zkušenosti s řízením VZV - výhodou.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou: 1 roku s možností dalšího prodloužení dle pracovních výsledků, zkušební doba: 3 měsíce, práce na 12-ti hod. směny nepřetržité
čtvrtletně výplata odměn dle výsledků provozu, dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem
5 týdnů dovolené, závodní stravování, dostupnost pracoviště v centru města UL
příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce pracovního poměru.
Kontakt: hlásit se osobně na uvedené adrese. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěRevoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně19130 Kč Mzda maximálně19500 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Kontakt : Jana Hlávková
  • Telefon : +420 477 163 107
  • Adresa : Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

práce

obalů

zařízení

plnění

pracoviště

dle

provozu

vzorků

odběr

centru