PopisMísto výkonu práce: Býšť
Náplň práce: manipulační a montážní práce, kontrola výrobků, balení výrobků
Požadujeme: ochota pracovat, zodpovědnost, manuální zručnost, dochvilnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu, trestní bezúhonnost, ochotu pracovat i na 12hodinové směny, specifická výroba nevyžadující vyučení v žádném oboru
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, náborový příspěvek, firemní akce, benefitní program (např. příspěvek na dovolenou, výroční bonusy apod.)
Předpokládaný nástup na tuto pozici: ihned
První kontakt: e-mailem: personalistika@unipap.cz Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostTřísměnný provoz PracovištěUNIPAP a.s. - provozovna, Býšť 210, 533 22 Býšť Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2018-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T00:23:36

Společnost

UNIPAP a.s.
  • UNIPAP a.s.
  • Kontakt : Veronika Dolanská
  • Telefon : +420 466 736 706
  • Adresa : UNIPAP a.s. - provozovna, Býšť 210, 533 22 Býšť

Klíčová slova

příspěvek

práce

pracovat

místo

program

žádném

oboruzaměstnanecké

výhody

stravování

náborový