PopisVhodné i pro OZP; Pracovník/ce do výroby.
Vhodné pro nekvalifikované pracovníky.
Náplň práce: čištění svářenců.
Požadujeme: spolehlivost, pravidelnou docházku, pečlivost.

Nástupní plat 17500 Kč. Po uplynutí zkušební doby a zaučení dojde k navýšení platu až do výše 20500 Kč.
Možno i bez zkušeností a praxe.
Provoz jednosměnný: 6:00-14:30. Pracovní doba lze po domluvě uzpůsobit autobusové dopravě.
Kontakt: telefonicky 7-14:30 hod., e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGETURA PLUS, spol. s.r.o., Libina 824, 788 05 Libina Mzda minimálně17500 Kč Mzda maximálně20500 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-12T02:13:02

Společnost

GETURA PLUS, spol. s r.o.
  • GETURA PLUS, spol. s r.o.
  • Kontakt : Břetislav Strnad
  • Telefon : +420 777 113 784
  • Adresa : GETURA PLUS, spol. s.r.o., Libina 824, 788 05 Libina

Klíčová slova

vhodné

doba

výše

kč možno

zkušeností

praxe provoz

jednosměnný

pracovní

lze

navýšení