PopisPracovněprávní vztah: dohoda o provedení práce či dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou.
Pracovní doba: denní směna o víkendech (soboty, neděle). Odměna hrubého 80,- Kč/hod. Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.

Náplň práce: výpomoc při obsluze výrobních linek, pomocné práce ve výrobě.

Požadavky: samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat.

Kontakt - paní Fraňková Veronika; tel.: 777 765 918, email: rp@pekarnynachod.cz (zaslání životopisu). Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPekárny a cukrárny Náchod, a.s. - provozovna Běloves, Kladská 306, Běloves, 547 01 Náchod 1 Mzda minimálně80 Kč Nastoupit od2019-05-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.
  • Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.
  • Kontakt : Veronika Fraňková
  • Telefon : +420 777 765 918
  • E-mail : rp@pekarnynachod.cz
  • Adresa : Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. - provozovna Běloves, Kladská 306, Běloves, 547 01 Náchod 1

Klíčová slova

práce

dohoda

osoby

pracovněprávní

samostatnost

invaliditynáplň

výpomoc

obsluze

výrobních

linek