PopisNáplň práce:
• příprava příloh, salátů, polévek a ostatní pomocné práce v kuchyni.

Požadujeme:
• vzdělání – vyučen v oboru kuchař/ka;
• praxe v oboru;
• pozitivní přístup, flexibilita, ochota učit se novým postupům, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost a vstřícnost;
• samostatnost, pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce;
• zájem o práci v rámci závodního stravování.

Nabízíme:
• pracovní poměr na plný pracovní úvazek;
• zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti;
• odpovídající mzdové ohodnocení;
• možnost kontinuálního vzdělávání;
• nástup ihned, případně dohodou;
• firemní benefity: týden dovolené navíc, možnost ubytování, měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,-Kč, dotované stravování (oběd za 33,-Kč), bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a zvýhodněné vouchery, rehabilitační cvičení zdarma, nadstandardní pokoje pro rodinné příslušníky, parkování v areálu zdarma, až 7% zvýhodněný nákup ve vlastní lékárně, společenské a kulturní akce společnosti, výhodný tel. rodinný tarif, karta benefitů – sleva u vybraných obchodníků, asistenční služba – ELA (poradenství v oblasti právní, finanční, psychologické a zdravého životního stylu), nekuřácké prostředí.
Kontakt:
• Málko Martin, vedoucí stravovacího provozu;
e-mail: martin.malko@nemocnicesumperk.cz, tel: 583 335 121. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T11:38:18

Společnost

Nemocnice Šumperk a.s.
  • Nemocnice Šumperk a.s.
  • Kontakt : Martin Málko
  • Telefon : +420 724 025 487
  • Adresa : Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

tel

pracovní

zdarma

rodinné

kulturní

společenské

lékárně

vlastní

nákup

zvýhodněný