PopisNáplň práce: samostatné vaření příloh; pomocné práce při přípravě pokrmů
Požadujeme: minimální vzdělání: Výuční list; praxe v oboru; fyzická zdatnost, bezúhonnost; samostatnost; zdravotní průkaz nutný; dodržováním bezpečnostních a hygienických předpisů; nevhodné pro ZTP
Nabízíme: nástup nejlépe od 2.1.2018 (HPP, 40h/týdně); nástupní mzda 16 280,- Kč, zvýšení po zaučení; jednosměnný provoz: Po - Pá (6:00 - 14:30 hod.); příjemný pracovní kolektiv; 5 týdnů dovolené; dotované závodní stravování; benefity ze sociálního fondu
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: barbora.sabova@bc.cas.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBranišovská 1160/31, 37005 České Budějovice 5 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-13T01:59:16

Společnost

Biologické centrum AV ČR, v. v. i.
  • Biologické centrum AV ČR, v. v. i.
  • Kontakt : Barbora Sabová
  • Adresa : Branišovská 1160/31, 37005 České Budějovice 5

Klíčová slova

práce

náplň

nejlépe

hpp

40htýdně

nástupní

mzda

zvýšení

zaučení

jednosměnný