PopisMísto výkonu práce: Restaurace Fehrer, Newtonova 479, Průmyslová zóna - JIH, Liberec
Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici pomocného kuchaře/ky.
Náplň práce: spolupráce při vaření hotových jídel a minutek, a jejich následný výdej.
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, schopnost být součástí týmu, pozice je možná i pro letošní absolventy.
Nabízíme: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty, v případě zájmu možnost kuchařských kurzů.
K hrubé měsíční mzdě náleží nenároková složka mzdy ve výši 0-20 % osobního ohodnocení.
Benefity: firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na partnerské produkty, školení
Hlásit se emailem nebo telefonicky. Z důvodu uzavřených prostorů je nutné zařídit osobní setkání prostřednictvím telefonu. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěARAMARK, s.r.o.-008 (Restaurace Fehrer Bohemia s.r.o), Newtonova 479, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-03-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T11:18:27

Společnost

ARAMARK, s.r.o.
  • ARAMARK, s.r.o.
  • Kontakt : Hana Zemanová
  • Telefon : +420 606 071 806
  • E-mail : vu2266.194@aramark.cz
  • Adresa : ARAMARK, s.r.o.-008 (Restaurace Fehrer Bohemia s.r.o), Newtonova 479, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Klíčová slova

firemní

stravování

produkty

partnerské

zaměstnance

slevy

práce

zařídit

mzdy

případě