PopisMísto výkonu práce: Březhradská č.p. 199/2a, 503 32 Hradec Králové 22

MANIPULANT/-KA, VÁŽENÍ ZÁSILEK
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, dvousměnný provoz (převážně odpolední směny)
- Náplň práce: manipulace se zásilkami (do 50 kg), třídění a vážení zásilek
- Požadujeme: základní vzdělání
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: jchlumsky@ppl.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPPL CZ s.r.o. - provozovna Březhrad, Březhradská 199/2a, Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22 Mzda minimálně15500 Kč Mzda maximálně18600 Kč Nastoupit od2017-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-08T00:45:41

Společnost

PPL CZ s.r.o.
  • PPL CZ s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Chlumský
  • Telefon : +420 724 709 505
  • E-mail : jchlumsky@ppl.cz
  • Adresa : PPL CZ s.r.o. - provozovna Březhrad, Březhradská 199/2a, Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22

Klíčová slova

zásilek

práce

vážení

týdnů

zásilkami

třídění

požadujeme

základní

vzdělání