PopisAdresa: Praha
Kontakt: Kopecká Kateřina, tel.: 257 406 031, e-mail: katerina.kopecka@hochtief.cz, 9-13,00h.
Požadavky:
Hledáme betonáře - železobetonáře do zavedené solidní firmy. samostatnost, spolehlivost a pečlivost.
Náplň práce:
Pokládání a opravy vyztužených betonových podlah, zdí, nádrží, sil a jiných betonových konstrukcí: výroba bednění a montáž forem pro lití betonu, cementování otvorů ve zdech nabo výztužích studní: dokončování a vyhlazování povrchů betonových konstrukcí.
Výhody:
5 týdnů dovolené, zaměstnanecké akce, příspěvek na životní pojištění a penzijní pojištění atp. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHOCHTIEF CZ a. s. Praha, Hl.m. Praha Mzda minimálně14900 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2018-04-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

HOCHTIEF CZ a. s.
  • HOCHTIEF CZ a. s.
  • Kontakt : Kateřina Kopecká
  • Telefon : +420 257 406 019
  • E-mail : katerina.kopecka@hochtief.cz
  • Adresa : HOCHTIEF CZ a. s. Praha, Hl.m. Praha

Klíčová slova

betonových

pojištění

adresa

dokončování

lití

betonu

cementování

otvorů

zdech

nabo