PopisPRACOVNÍCI PEKÁRNY - MÍSIČ - Místo výkonu práce: Hořovice. Upřesňující informace: práce o víkendech (nepravidelně). Požadavky: potravinářský průkaz, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, flexibilita, vyučení v oboru není podmínkou, chuť pracovat a učit se novým věcem. Náplň práce: příprava těsta na denní výrobu pečiva. Zaměstnanecké výhody: zaškolení, prémie, věrnostní benefity, stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní oblečení. Kontakt: životopisy zasílat na výše uvedený e-mail. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPAC Hořovice s.r.o. - Hořovice, Masarykova 153/28, 268 01 Hořovice Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Společnost

PAC Hořovice s.r.o.
  • PAC Hořovice s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Nachtmanová
  • Telefon : +420 311 548 135
  • E-mail : h.personalni@pekarnahorovice.cz
  • Adresa : PAC Hořovice s.r.o. - Hořovice, Masarykova 153/28, 268 01 Hořovice

Klíčová slova

práce

pracovníci

prémie

náplň

příprava

těsta

denní

výrobu

pečiva

zaměstnanecké