PopisMísto výkonu práce: Všestary a okolní obhospodařované polnosti
PRACOVNÍK/-ICE V ROSTLINNÉ VÝROBĚ
- PP na dobu určitou 1 roku
- Požadujeme: spolehlivého, pracovitého a kolektivního pracovníka na polích, absolvenci vstupní lékařské prohlídky, základní znalost zacházení se zeleninou, převážně s cibulí a petrželí
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba: Maksymovyč Michal, tel. 775 581 780, e-mail: michal.maksymovych@ceroz.com
- Náplň práce: práce na poli
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAgrofarma Jana s. r. o. - pracoviště:, Rozběřice 18, 503 12 Všestary Mzda minimálně13500 Kč Nastoupit od2018-04-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-15T01:59:25

Společnost

Agrofarma Jana s. r. o.
  • Agrofarma Jana s. r. o.
  • Kontakt : Michal Maksymovyč
  • Telefon : +420 725 925 396
  • E-mail : michal.maksymovych@ceroz.com
  • Adresa : Agrofarma Jana s. r. o. - pracoviště:, Rozběřice 18, 503 12 Všestary

Klíčová slova

práce

místo

kontaktujte

zacházení

zeleninou

převážně

cibulí

petrželí

případě

zájmu