PopisPracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Možnost pracovněprávního vztahu i na dohodu o povedení práce. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: realizace a údržba zahrad, sadovnické úpravy, okrasná školka.

Požadavky: časová flexibilita, fyzická zdatnost, výhodou - zkušenost se základními, drobnými zednickými a stavebními pracemi; zkušenost s obsluhou zahradní mechanizace (křovinořez, motorová pila, plotostřih malotraktor a příslušenství, sekačka, rotavátor, apod.); řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou odbornou práci v kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení.

Zájemci o tuto pozici mohou zasílat svůj strukturovaný životopis na e-mail info@zahradyart.cz nebo poštou. Bližší informace na tel.: 603 393 210. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěIng. Jan Topinka - provozovna, Zájezd 46, 552 03 Česká Skalice Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Ing. Jan Topinka
  • Ing. Jan Topinka
  • Kontakt : Jan Topinka
  • Telefon : +420 603 393 210
  • E-mail : info@zahradyart.cz
  • Adresa : Ing. Jan Topinka - provozovna, Zájezd 46, 552 03 Česká Skalice

Klíčová slova

zkušenost

práce

pracovní

sekačka

průkaz

řidičský

apod

rotavátor

malotraktor

příslušenství