PopisMísto výkonu práce: Rajmonova1199/4, 182 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Černá Olga, tel.: 606 416 930, e-mail: zastupce.reditele@prorodinu.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Detašovaná pracoviště: Kyselova 1185/2, 182 00 Praha 8
K Cihelně 313/41, 190 15 Praha 9

Pracovní náplň:
Úprava školní zahrady a přístupových komunikací, částečně úklidové práce dle zadání zaměstnavatele.

Požadujeme:
- kladný vztah k dětem,
- zodpovědnost a spolehlivost,
- fyzickou zdatnost, manuální zručnost,
- schopnost komunikovat s lidmi.

Zaměstnanecké výhody: Možnost stravování ve školní jídelně. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRajmonova 1199/4, Kobylisy, 182 00 Praha 82 Mzda minimálně12200 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-01T01:57:36

Společnost

Heřmánek Praha, základní škola
  • Heřmánek Praha, základní škola
  • Kontakt : Olga Černá
  • Telefon : +420 606 416 930
  • Adresa : Rajmonova 1199/4, Kobylisy, 182 00 Praha 82

Klíčová slova

praha

práce

školní

místo

fyzickou

zaměstnavatelepožadujeme

kladný

vztah

dětem

zodpovědnost