Popismísto výkonu práce: Hájčí č.p. 2647/9, Stodůlky,
155 00 Praha 515
kontakt: Pazderová Barbora, tel.: 724872341, e-mail: pazderova@centra.eu
uchazeči hlásit se na:Na Zatlance 1350/13, 150 00 Praha 5
Náplň práce: údržbářské práce (instalace, oprava herních prvků, mobiliáře aj.), práce se zahradní mechanizací, odborná zahradnick činnost (seč, hrabání listí, šintování, hnojení, vertikulace keřů a stromů, výsadba rostlin a údržba zeleně), v zimním období zajištění '' sněhové '' pohotovosti dle zadaného harmonogramu, provádění dalších souvisejících činností.

Požadavky: manuální zručnost a práce se zahradní mechanizací, ŘP sk. B podmínkou, trestní bezúhonnost

Výhody: Cafetérie Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCENTRA a.s. Hájčí, Hájčí 2647/9, Stodůlky, 155 00 Praha 515 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-17T03:51:50

Společnost

CENTRA a.s.
  • CENTRA a.s.
  • Kontakt : Barbora Pazderová
  • Telefon : +420 724 872 341
  • E-mail : pazderova@centra.eu
  • Adresa : CENTRA a.s. Hájčí, Hájčí 2647/9, Stodůlky, 155 00 Praha 515

Klíčová slova

práce

mechanizací

zahradní

místo

sněhové

keřů

stromů

výsadba

rostlin

údržba