PopisMísto výkonu práce: Rokycany, Klostermannova 995
Náplň práce: montáž kompletních soustav nízkotlakých hadic pro automobilový průmysl - jednoduchá manuální práce ve stoje.
Požadujeme: střední odborné vzdělání technického směru či alespoň roční praxe s technických zaměřením, zaměřenost na práci či docházku
Nabízíme: platové ohodnocení od 18.000,- do 22.000,-Kč/měs., 5 týdnů dovolené, docházkový bonus 2000 Kč, drogistické poukázky, možnost napracovat si směnu, dotovaná jídelna
První kontakt: Brejchová Veronika, tel.: 724 611 623, e-mail: veronika.brejchova@adecco.com nebo osobně - Po-Pá 8-11 - 12-17 na pracovišti - Areál spol. Hutchinson

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěADECCO spol. s r.o./HUTCHINSON s.r.o., Klostermannova 995, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Veronika Brejchová
  • Telefon : +420 724 611 623
  • E-mail : veronika.brejchova@adecco.com
  • Adresa : ADECCO spol. s r.o./HUTCHINSON s.r.o., Klostermannova 995, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany 1

Klíčová slova

práce

místo

dotovaná

22000kčměs

týdnů

dovolené

docházkový

bonus

drogistické

poukázky