PopisNástup ihned. Životopisy zasílejte na email KrejcirovaA@sppv.cz. Více informací na tel. 582 301 664 (v době 8:00-13:00 hod.).
Požadavky: průkaz VZV, ochotu učit se, samostatnost, výhodou je čtení technických výkresů.
Náplň práce: příjem, skladování a výdej zboží, jeho kvalitativní a kvantitativní přejímka, vedení evidence, provádění inventur a vyřizování reklamací.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování a příspěvek na penzijní připojištění.
PD: Po-Pá 6:00-14:00 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKojetínská 3700/5, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně20300 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

Strojírny Prostějov, a.s.
  • Strojírny Prostějov, a.s.
  • Kontakt : Anna Krejčířová
  • Telefon : +420 582 301 664
  • Adresa : Kojetínská 3700/5, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

příspěvek

nástup

inventur

kvalitativní

kvantitativní

přejímka

vedení

evidence

provádění