PopisSKLADNÍCI *
Chybně uveden kód CZ-ISCO - správný kód je 83443 Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Požadujeme: základní vzdělání, případně výuční list, manuální zručnost, samostatnost, loajalita, komunikativnost
Náplň práce: příjem a výdej zboží, řádně uložené zboží, inventury
Nabízíme: práci v dynamické a silné společnosti, rozšíření kolektivu profesionálů, kvalitní systém vzdělávání, zajištění ubytování, stravenky
První kontakt: e-mailem na: tereza.kolinkova@hbdelta.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěColeman S.I., a.s. Bobrky Vsetín, Bobrky 478, 75501 Vsetín 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2018-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-26T14:06:44

Společnost

Coleman S.I., a.s.
  • Coleman S.I., a.s.
  • Kontakt : Tereza Kolínková
  • E-mail : tereza.kolinkova@hbdelta.cz
  • Adresa : Coleman S.I., a.s. Bobrky Vsetín, Bobrky 478, 75501 Vsetín 1

Klíčová slova

skladníci

kód

zboží

kolektivu

uložené

inventury nabízíme

práci

dynamické

silné

společnosti