PopisMísto výkonu práce: Bratří Štefanů 982/69b, 500 03 Hradec Králové

TŘIDIČ/-KA TEXTILU
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 12. 2017
- Náplň práce: třídění second hand textilu dle kvality a materiálu
- Požadujeme: spolehlivost a pečlivost, zkušenost s tříděním textilu nebo praxe v textilním průmyslu, bez zdravotního omezení (alergie na prach), smysl pro aktuální módní trendy a cit pro módu výhodou, schopnost rozeznat druhy a kvalitu materiálu textilu výhodou
- Nabízíme: prémie dle odvedených výkonů, zázemí v silné a stabilní společnosti, možnost nákupu oblečení se slevou
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: personalistka@etcimex.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěETCIMEX spol. s r.o. - HK, Bratří Štefanů 982/69b, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně13350 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2017-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
  • EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
  • Kontakt : Jana Čečetková
  • Telefon : +420 495 406 381
  • E-mail : personalistka@etcimex.cz
  • Adresa : ETCIMEX spol. s r.o. - HK, Bratří Štefanů 982/69b, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

textilu

práce

dle

místo

materiálu

výkonů

odvedených

prémie

nabízíme

výhodou