Popismísto výkonu práce : Karlova Studánka
Náplň práce:
- mytí nádobí,
- doplňování nádobí a příborů,
- čištění zeleniny,
- úklid kuchyně.
Požadavky:
- základní vzdělání,
- spolehlivost, samostatnost, nápaditost
- zdravotní průkaz.

Nabízíme:
- práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí Horských lázní,
- profesionální zázemí a stabilní zaměstnání,
- pracovní oděv,
- směnný provoz (krátký/dlouhý týden),
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, např.: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci, kulturu a tělovýchovu, zaměstnanecké slevy na lázeňské procedury, firemní společensko-kulturní akce, stabilizační a jubilejní odměny

Hlásit se na e - mail : skokanova@horskelazne.cz nebo na tel. č. 554 798 260 / Po - Pá vždy od 7.00 do 15.30 hodin /.
Z : 17.12.2018 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěKarlova Studánka 6, 793 24 Karlova Studánka Mzda minimálně13400 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
  • Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
  • Kontakt : Petra Skokanová
  • Telefon : +420 554 798 260
  • Adresa : Karlova Studánka 6, 793 24 Karlova Studánka

Klíčová slova

příspěvek

místo

tělovýchovu

např

týden

dovolené

navíc

penzijní

připojištění

závodní