PopisDostavte se k osobnímu jednání po předchozí telefonické domluvě na č. 770 678 789 v době PO - PA od 15:00 do 17:00 hod. (životopis s sebou)

Místo výkonu práce - Bärensteinská č.p. 153/17, Vejprty

Požadujeme - plynulá vietnamština výhodou (komunikační jazyk na pracovišti), dále požadujeme fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost, snaha se učit novým věcem,

Náplň práce - úklid kuchyně, mytí nádobí, pomoc kuchařům - kompletování pokrmů při podávání, vyznat se v asijské kuchyni. Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostPružná pracovní doba PracovištěBärensteinská 153/17, 431 91 Vejprty Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-16T01:58:00

Společnost

Bang Vu Van
  • Bang Vu Van
  • Kontakt : Kontakt
  • Telefon : +420 770 678 789
  • E-mail : tn.pobytcz@gmail.com
  • Adresa : Bärensteinská 153/17, 431 91 Vejprty

Klíčová slova

práce

kuchyně

pečlivost

zodpovědnost

samostatnost

snaha

učit

novým

věcemnáplň

úklid