PopisMísto výkonu práce: Baťkovo náměstí 625/1 + Třída Karla IV 611/612, Hradec Králové

POMOCNÍK/-ICE V KUCHYNI UKLÍZEČ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jednosměrný provoz
- Náplň práce: mytí nádobí, čištění zeleniny, úklid
- Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, čistotnost
- Nabízíme: stravování
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně každou středu od 8:00 - 10:00 hod. na adrese: Třída Karla IV. 611/612, Hradec Králové nebo telefonicky ( po-pá od 10:00 do 14:00 hod.). Kontaktní osoba: Vlček Martin, tel.: 603 844 405 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAEROSTYL s.r.o. - pracoviště, Třída Karla IV 611/612 +, Baťkovo náměstí 625/1, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2017-11-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

AEROSTYL s.r.o.
  • AEROSTYL s.r.o.
  • Kontakt : Martin Vlček
  • Telefon : +420 603 844 405
  • Adresa : AEROSTYL s.r.o. - pracoviště, Třída Karla IV 611/612 +, Baťkovo náměstí 625/1, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

hod

práce

třída

karla

hradec

místo

nabízíme

stravování

případě

zájmu