PopisHlavní náplň práce: Provádění jednoduchých montážních prací, pokládka a svařování potrubí, spolupráce se stavební četou na realizovaných opravách, práce na rekonstrukcích potrubních rozvodů (voda, kanalizace, vzduch).
Požadujeme: střední odborné vzdělání (vyučení), praxe ve svařování potrubí, svářečský průkaz na svařování ocelových trubek (autogen nebo TIG) podmínkou, svářečský průkaz na plasty výhodou, schopnost samostatné práce, fyzická zdatnost, zodpovědnost a spolehlivost.
Nabízíme: Zázemí mezinárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na volnočasové aktivity, týden dovolené navíce, doprava z Trutnova a Vrchlabí zajištěna s příspěvkem zaměstnavatele, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, systém zvýhodněných apříplatků, vánoční a roční bonus, příspěvek na dětskou rekreaci. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěRudník 472, 543 72 Rudník u Vrchlabí Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s.
  • AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s.
  • Kontakt : Irena Brožková
  • Telefon : +420 499 407 218
  • E-mail : irena.brozkova@akwel-automotive.com
  • Adresa : Rudník 472, 543 72 Rudník u Vrchlabí

Klíčová slova

práce

příspěvek

svařování

zaměstnavatele

svářečský

průkaz

potrubí

příspěvkem

hlavní

spoření