PopisOPERÁTOR/-KA VE VÝROBĚ DOKONČOVACÍCH PRACÍ TISKOVIN
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 4. 2018
- Náplň práce: ruční práce s tiskovinami, práce u balicí linky, odpovědnost za zhotovení svěřené práce
- Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost a časovou flexibilitu
- Nabízíme: zaměstnání v prosperující společnosti a přátelském kolektivu, zaškolení a trvalou podporu nejen v začátcích, osobní ohodnocení
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (po předchozí domluvě možný osobní kontakt) nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Kolářová Pavlína, e-mail: kolarova@dmservices.cz, tel.: 723 866 802 (volat v čase od 8:00 do 16:00 hod.) Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDM SERVICES s.r.o. (1), Pražská třída 389, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2018-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

DM SERVICES s.r.o.
  • DM SERVICES s.r.o.
  • Kontakt : Pavlína Kolářová
  • Telefon : +420 723 866 802
  • E-mail : kolarova@dmservices.cz
  • Adresa : DM SERVICES s.r.o. (1), Pražská třída 389, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

práce

možný

osobní

operátorka

telefonicky

kolektivu

zaškolení

trvalou

podporu

nejen