PopisMísto výkonu práce: Mark2 Corporation Czech a.s.- pracoviště LIDL Sušice, Hrádecká 1261
NÁPLŇ PRÁCE: Ochrana a ostraha majetku klienta, pochůzková činnost, kontrola bezpečnosti v rámci objektu, eliminace nepoctivých zákazníků, jednoduchá administrativa, komunikace s policií
POŽADAVKY:chuť pracovat, trestní bezúhonnost
NABÍZÍME:dlouhodobou brigádní spolupráci s možností přechodu na HPP, kompletní uniformu a příspěvek na obuv, možnost profesního i platového růstu, zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
První kontakt emailem nebo telefonicky: prace@m2c.eu, tel. 800 111 112, Bc. Čížková Zita
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMark2 Corporation Czech a.s. - pracoviště LIDL Sušice, Hrádecká 1261, Sušice II, 342 01 Sušice 1 Mzda minimálně120 Kč Mzda maximálně130 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-16T13:28:02

Společnost

Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Kontakt : Zita Čížková
  • Telefon : +420 800 111 112
  • Adresa : Mark2 Corporation Czech a.s. - pracoviště LIDL Sušice, Hrádecká 1261, Sušice II, 342 01 Sušice 1

Klíčová slova

práce

místo

profesního

brigádní

spolupráci

možností

přechodu

hpp

kompletní

uniformu