PopisPracoviště: Plzeň-Božkov
Náplň práce:
kontrolní činnost objektu
obsluha vrátnice

Požadujeme:
základy práce na PC
spolehlivost, samostatnost
trestní bezúhonnost
praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
pracovní poměr nebo brigáda na dobu neurčitou
pracovní doba - nepřetržitý provoz (12-ti hod. služby den/noc)

Zaměstnanecké výhody: Stravenky po prvním odpracovaném roce

Nástup: 1.12.2018

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSECURITAS ČR s.r.o. - 001, U Trati 2789/33, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně86 Kč Mzda maximálně86 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

SECURITAS ČR s.r.o.
  • SECURITAS ČR s.r.o.
  • Kontakt : Ilona Šandarová
  • Telefon : +420 736 518 454(po-pá8-16h)
  • Adresa : SECURITAS ČR s.r.o. - 001, U Trati 2789/33, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

pracoviště

brigáda

odpracovaném

prvním

stravenky

výhody

dennoczaměstnanecké

služby

hod

12ti