PopisMísto výkonu práce : Praha - Jarov, Praha - Palmovka
Způsob prvního kontaktu :telefonicky - 24/den - na telef.č. 720 023 353 nebo e-mailem - zdenek.havlicek@marcogroup.cz
Kontaktní osoba : pan Zdeněk Havlíček - oblastní manager
Upřesňující informace : POŽADAVKY -
* čistý trestní rejstřík
* fyzická zdatnost
* autoritativní vystupování
* reprezentativní vzhled
* věk 18 let
* certifikát strážný výhodou (možno zajistit)
* praxe v oboru výhodou (není nutná)
NÁPLŇ PRÁCE -
* výdej parkovacích lístků a pochůzková činnost
* možnost zaměstnání jak na DPČ i DPP - směny po 6 hodinách
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDělené směny PracovištěMARCO GROUP s.r.o. - Parkoviště Kaufland Jarov, Praha - Jarov Mzda minimálně80 Kč Nastoupit od2017-01-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-01-25T00:55:39

Společnost

MARCO GROUP s.r.o.
  • MARCO GROUP s.r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Havlíček
  • Telefon : +420 720 023 353
  • E-mail : zdenek.havlicek@marcogroup.cz
  • Adresa : MARCO GROUP s.r.o. - Parkoviště Kaufland Jarov, Praha - Jarov

Klíčová slova

práce

praha

výhodou

místo

oboru

vzhled

věk

let

certifikát

strážný