PopisJedná se o prodejny PENNY MARKET v Litomyšli.

NÁPLŇ PRÁCE: pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu, spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost
POŽADAVKY: věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe výhodou není však podmínkou, certifikát strážného zajistíme !
NABÍZÍME: vhodné i pro OZP
KONTAKT: telefonicky ( po-pá 8-15h), e-mailem
pro informování ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon, nechodit na pobočku! Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěBohemia Marten Plus s.r.o. - Litomyšl, Litomyšl Mzda minimálně89 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Liebertzová
  • Telefon : +420 606 333 112
  • Adresa : Bohemia Marten Plus s.r.o. - Litomyšl, Litomyšl

Klíčová slova

jedná

815h

podmínkou

certifikát

strážného

zajistíme

nabízíme

vhodné

ozpkontakttelefonicky

popá