PopisNástup možný IHNED. Pracovní směny 12 hodin.

Náplň práce:
pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu; spolupráce při zadržování osob

Požadavky:
Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní rejstřík bez záznamu, praxe výhodou není však podmínkou.

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti; kariérní růst; možnost z prostředkování získání certifikátu strážného; možnost odměn; možnost výkonu práce i na zkrácený úvazek (dle dohody)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz;
- telefonicky (po - pá 8,00 - 15,00 hod.) na čísle 606 333 112 - p. Pavla Liebertzová
Pro informování ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. Nechodit na pobočku. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěBohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště Hranice, Tř. 1. máje 1901, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně89 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Liebertzová
  • Telefon : +420 606 333 112
  • E-mail : nabor.ostrava@bohemiaplus.cz
  • Adresa : Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště Hranice, Tř. 1. máje 1901, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

možnost

naborostravabohemiapluscz

strážného

odměn

výkonu

práce

zkrácený

úvazek

dle

dohodyzájemci