PopisPrvní kontakt:
Minařík Jaroslav, tel.: 605 083 455, Po - Pá 7 - 18 hod,
Jusiba Zdenek, tel.: 734 368 923, Po - Pá 7 - 18 hod.
osobní kontakt: pouze po předchozí telef. domluvě, firma nemá sídlo v Kolíně.

Náplň práce:
Detektiv v obchodním řetězci Billa HK, služba v civilu.

Požadavky:
Čistý trestní rejstřík, ochota pracovat, flexibilita.

Zaměstnanecké výhody, prémie dle odvedené práce.

Pracovní doba:
15 hodinové služby, 2 dny v práci 3 dny doma.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDOSON spol. s r.o. - Český Brod, Billa Český Brod Mzda minimálně95 Kč Mzda maximálně120 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-12T02:13:02

Společnost

DOSON spol. s r.o.
  • DOSON spol. s r.o.
  • Kontakt : Jaroslav Minařík
  • Telefon : +420 605 083 455
  • Adresa : DOSON spol. s r.o. - Český Brod, Billa Český Brod

Klíčová slova

tel

dny

kontakt minařík

prémie

rejstřík

ochota

pracovat

flexibilitazaměstnanecké

výhody

odvedené