PopisA11 z:3/12/2018 (VHODNÉ I PRO OZP) a:9/1/2019
Přijmeme strážné do Zařízení pro zajištění cizinců ve Vyšních Lhotách. Zařízení slouží k zachycení cizinců, kteří se ocitli na území ČR nelegálně, anebo se zde dostali do rozporu se zákony a čekají na vyhoštění ze země.
Práce na HPP, možnost plný nebo zkrácený úvazek, 12ti hodinové směny (2+2+4dny volna).
Náplň práce:
- zajištění ostrahy osob a majetku
- dohled na dodržování vnitřních pravidel zařízení
- dodržování daných bezpečnostních předpisů.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- asertivní jednání, rozhodnou osobnost
- samostatnost, zodpovědnost.
Nabízíme:
- nástupní mzda 15.000,-Kč/měsíčně + příplatky
- kompletní zázemí na pracovišti (mikrovlnná trouba, konvice atd.)
- kantýna v objektu
- služební výstroj.
Kontakt telefonicky viz výše. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěCba corporation a.s. - pracoviště Vyšní Lhoty, Vyšní Lhoty 234, 739 51 Dobrá Mzda minimálně90 Kč Mzda maximálně100 Kč Nastoupit od2019-01-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

cba corporation a.s.
  • cba corporation a.s.
  • Kontakt : Petr Zemek
  • Telefon : +420 725 677 254,545 218 533(PO-PÁ9:00-15:00HOD.)
  • Adresa : Cba corporation a.s. - pracoviště Vyšní Lhoty, Vyšní Lhoty 234, 739 51 Dobrá

Klíčová slova

zařízení

zajištění

cizinců

dodržování

a11z3122018vhodné

činnosti

samostatnost

osobnost

rozhodnou

jednání