PopisPOŽADUJEME: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost
VÝHODOU: certifikát "strážný" - v případě potřeby zajistíme, řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE: ostraha v prodejně Albert - Klatovy (Luby), spolupráce s PČR a MP, administrativní činnosti, CCTV, právní úkony ve věci spolupráce se státními orgány
NABÍZÍME: stravenky, možnost pružné pracovní doby
KONTAKT: nejdříve telefonický (po 16. hodině)
Nechodit osobně na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Po telefonické dohodě bude určeno datum výběrového řízení.
KONTAKTNÍ OSOBY: p. Nový 736 603 017, p. Popela 602 223 099 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJozef Nový - Albert Klatovy, ul. 5. května 689, Klatovy IV, 339 01 Klatovy 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-19T03:50:51

Společnost

Jozef Nový
  • Jozef Nový
  • Kontakt : Jozef Nový
  • Telefon : +420 736 603 017
  • Adresa : Jozef Nový - Albert Klatovy, ul. 5. května 689, Klatovy IV, 339 01 Klatovy 1

Klíčová slova

spolupráce

požadujeme

osobně

orgány nabízíme

stravenky

možnost

pružné

pracovní

doby kontakt

nejdříve