PopisSpolečnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá zaměstnance na pozici Strážný na pracoviště do Bechyně
Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV.
Pracovní doba: nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny (denní i noční).
Požadujeme
- Profesní kvalifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou /pomůžeme se získáním/
- trestní bezúhonnost
- komunikativnost, základní znalost PC
- nižší střední odborné , střední odborné s výučním listem
- min. 18 let
Nabízíme
- stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, práci na hlavní pracovní poměr, příjemný kolektiv
kontakt: tel., e-mail Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěGroup 4 Securitas a.s. - pracoviště Bechyně, Na Libuši 717, 391 65 Bechyně Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2018-11-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-13T01:56:24

Společnost

G4S Security Services (CZ), a.s.
  • G4S Security Services (CZ), a.s.
  • Kontakt : Ivana Slavíková
  • Telefon : +420 724 793 669
  • Adresa : Group 4 Securitas a.s. - pracoviště Bechyně, Na Libuši 717, 391 65 Bechyně

Klíčová slova

střední

strážný

odborné

společnost

výučním

68008e

výhodou

pomůžeme

získáním

trestní