PopisBezpečnostní agentura Berserk Security s.r.o. přijme zaměstnance OZP na pozici "strážný/-á". Nástup možný ihned. Jedná se o nenáročnou práci, denní i noční služby.
Náplň práce: střídavá pracovní poloha, chůze a sedavá práce na vrátnici střeženého objektu - kontrolní a pochůzková činnost, zápis do sešitu.
Požadavky: spolehlivost, certifikát strážného výhodou (možnost zajištění školiteli zaměstnavatele), výpis z rejstříku trestů, ochota pracovat.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: strakova@berserk-security.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBERSERK SECURITY s.r.o. - pracoviště, Rychnovek 77, 552 25 Rychnovek Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně15000 Kč Nastoupit od2019-05-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

BERSERK SECURITY s.r.o.
  • BERSERK SECURITY s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Straková
  • E-mail : strakova@berserk-security.cz
  • Adresa : BERSERK SECURITY s.r.o. - pracoviště, Rychnovek 77, 552 25 Rychnovek

Klíčová slova

práce

bezpečnostní

výhodou

kontrolní

pochůzková

činnost

zápis

sešitupožadavky

spolehlivost

certifikát