PopisMísto výkonu práce: Plynární, Holešovice, 170 00 Praha 7,přímo u stanice metra Nádráží Holešovice

Kontakt: Martin Hrb tel.775 859 595;email martin.hrb@kd-real.cz

Momentálně jedno pracovní místo vyhrazeno pro invalidního důchodce nebo důchodkyni !!!

Velmi zajimavá finanční odměna v poměru odvedená práce/plat.
Velmi zajimavá hodinová mzda/odvedená práce.
Pravidelné vyplácení mzdy.
Řádná pracovní smlouva.
Jistota dlouhodobé jistoty spolupráce

Náplň práce:

• Zodpovědná.ale nenáročná prace
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Komunikace s klientem – poskytování potřebných informací a služeb
• Udržování čistoty na pracovišti a vybavení střeženého objektu
• Obsluha brány vjezdu a výjezdu vozidel
• Jednoduchá administrativa
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Očekáváme:
- spolehlivé, odpovědné a slušné jednání
- chuť pracovat
- výpis z rejstříku trestů

Přesné umistění mista vykonu prace naleznete v odkazu URL adresa pro další informace

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěParkoviště P+R Holešovice, Plynární, Holešovice, 170 00 Praha 7 Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně15000 Kč Nastoupit od2018-11-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-14T03:43:39

Společnost

Subday s.r.o.
  • Subday s.r.o.
  • Kontakt : Martin Hrb
  • Telefon : +420 775 859 595
  • Adresa : Parkoviště P+R Holešovice, Plynární, Holešovice, 170 00 Praha 7

Klíčová slova

místo

zajimavá

práce

pracovní

zajistíme

administrativa

jednoduchá

vozidel

výjezdu

vjezdu