PopisA11 z:4/12/2018 (VYHRAZENO PRO OZP) a:21/1/2019
Pracovní doba - pouze noční směny, 12 hod.
Pracovní náplň:
- obsluha dispečinku
- fyzicky nenáročná obchůzková činnost.
Požadujeme:
- certifikáty strážný (výhodou), možnost si ho dodělat u nás
- komunikační schopnosti, důslednost, flexibilnost, vstřícnost
Nabízíme:
- výplata mzdy v pevných termínech a to na účet složenkou
- zázemí stabilní a specializované firmy
- individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci.
Nabízíme:
- příspěvek na lázně a rehabilitace, na rekreační pobyty dětí, zaměstnanecké bezúročné půjčky, možnost profesního růstu.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše. Telefon na recepci firmy kontakt pro evidenci zájemců). Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNoční provoz PracovištěVKUS-BUSTAN s.r.o. - Frýdek-Místek STAVBA OBCHVATU, Frýdek-Místek Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně17000 Kč Nastoupit od2019-01-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T03:15:13

Společnost

VKUS-BUSTAN s.r.o.
  • VKUS-BUSTAN s.r.o.
  • Kontakt : Rostislav Cielepa
  • Telefon : +420 725 466 606
  • Adresa : VKUS-BUSTAN s.r.o. - Frýdek-Místek STAVBA OBCHVATU, Frýdek-Místek

Klíčová slova

možnost

a11z4122018vyhrazeno

firmy

individuální

lidský

přístup

každému

zaměstnanci nabízíme

příspěvek

lázně