PopisMÍSTO VÝKONU : Palackého č.p. 720/5, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : Kvapilová, tel.: 734 300 442 (8-15h všední dny), e-mail: nabor@bpsa.cz
KONTAKT NEJPRVE EMAILEM NEBO TELEFONICKY!!!

Společnost přijme pracovníky/pracovnice pro bezpečnostní službu v Praze, vhodné i pro OZP.

Nabízíme: pravidelně vyplácená mzda, zákonné příplatky, věrnostní odměny, motivační (výkonnostní) odměny, stabilitu, proplácíme vstupní prohlídku a výpis z RT.

Požadujeme: zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, výhodou profesní kvalifikace strážný.

Náplň práce: ostraha firemního areálu (ne obchodní centrum). Směny od 6:30 -18:30 a 18:30-6:30h.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěBOS Personal & Security Agency s.r.o. 1, Palackého 720/5, Nové Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2018-12-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-14T03:43:39

Společnost

BPSA s.r.o.
  • BPSA s.r.o.
  • Kontakt : Kvapilová
  • Telefon : +420 734 300 442
  • Adresa : BOS Personal & Security Agency s.r.o. 1, Palackého 720/5, Nové Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

odměny

trestní

motivační

výkonnostní

stabilitu

proplácíme

vstupní

prohlídku

výpis