PopisASISTENT/KA PŘEDŠKOLNÍHO KLUBU
POŽADUJEME: hledáme pracovníka se středoškolským vzděláním ukončeným maturitou (vzdělání v oblasti pedagogiky výhodou), s ŘP skupin. B, čistým trestním rejstříkem. Očekáváme: laskavý přístup k dětem, časovou flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, dobré komunikační dovednosti.
NÁPLŇ PRÁCE: pomoc s přípravou a realizací výchovně vzdělávacích programů pro děti ve věku 3 - 5 let, doprovod dětí na akce a programy mimo předškolní klub, podpora a metodické vedení odborného pracovníka předškolního klubu.
NABÍZÍME: Možnost odborného vzdělávání zdarma, zisk nových zkušeností a dovedností, osobnostní rozvoj a praxe v oblasti sociálně pedagogické práce s dětmi v předškolním věku.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle: 739 244 872 nebo e-mailem na: doubravova.vsetin@diakonie.cz
ov. 4.1. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiakonie ČCE - středisko Vsetín 07, Poschla 988, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2019-01-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-05T02:40:23

Společnost

Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • Kontakt : Marta Doubravová
  • Telefon : +420 739 244 872
  • Adresa : Diakonie ČCE - středisko Vsetín 07, Poschla 988, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

předškolního

oblasti

odborného

práce

pracovníka

programy

mimo

předškolní

klub

zdarma