PopisMísto pracoviště:
- Domov pro seniory, Kostelec nad Černými Lesy, Lázeňská 462

Prvotní kontakt:
- e-mail: pece.stred@diakonie.cz
- tel.: 734 809 127 Po-Pá od 13:00 - 15:00

Upřesňující údaje:
Nástup: ihned nebo dle dohody
Náplň práce:
" poskytování terénní pečovatelské služby
" péče o seniory a osoby se zdravotním postižením v jejich domácím prostředí
" rozvoz obědů, nákupy pro klienty
" zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech v domácnostech klientů (pomoc při jídle, hygieně, oblékání)
" doprovody klientů k lékařům, na nákupy, atd.
" individuální plánování a vedení další dokumentace
Požadujeme:
" základní nebo střední vzdělání
" zájem o práci s cílovou skupinou
" aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B (každodenní používání služebního auta)
" znalost práce na PC - základní uživatelská úroveň
" komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci
Nabízíme:
" 5 týdnů dovolené
" pracovní doba 7:00 - 15:30 hod.
" nárůst mzdy po zkušební době
" supervizní a metodickou podporu
" možnost získání rekvalifikace - pracovník v sociálních službách
" po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
" práci v malém kolektivu
" další vzdělávání
" příspěvek na stravování
" zázemí stabilní organizace
Pozice je vhodná pro cizince - minimální znalost češtiny na úrovni A1.
Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, budeme se těšit na Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.
V případě zájmu kontaktujte prosím Mgr. Danu Batalovou, tel. 734 809 127

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiakonie ČCE - středisko Střední Čechy - Kostelec nad Č. Lesy, Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy Mzda minimálně15650 Kč Mzda maximálně18500 Kč Nastoupit od2018-12-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T01:33:10

Společnost

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy
  • Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy
  • Kontakt : Dana Batalová
  • Telefon : +420 734 809 127
  • Adresa : Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy - Kostelec nad Č. Lesy, Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy

Klíčová slova

znalost

týdnů

práci

tel

pracovní

příspěvek

základní

nákupy

klientů

seniory